info@colakturizm.com   0 549 332 4 332
Öğrenci Servis Hizmeti

Hizmetlerimiz

Öğrenci Servis Hizmeti


Çolak Turizm; deneyimli personel kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan konforlu araç filosu sayesinde, en değerli varlıklarımız olan çocuklarınızı maksimum düzeyde memnuniyet ve güvenlik esasını göz önünde bulunduraraköğrenci taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Karayolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Çolak Turizm; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor.

Öğrenci Taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan Çolak Turizm; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de Çolak Turizm; Öğrenci Taşımacılığı’nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Öğrenci taşımacılığı hizmetlerinde anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, dershane ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka olmayı başaran Çolak Turizm, “güvenlik ve konfor” ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Emniyet kemeri hayata bağlar…

Çocuk sosyal davranış uzmanları yaptıkları araştırmalarda küçük yaşta servis hizmetlerini kullanmaya başlayan çocukların, bu yaşlarda edindiği dikkat ve emniyet kemeri kullanımı gibi alışkanlıklar sayesinde gelecek yaşlarda da bu bilgilere sahip olduklarını ve bu alışkanlıkları sürdürdüklerini belirtmişlerdir.

Yükümlülüklerimizin farkındayız;

  • Öğrencilerin oturarak rahat bir yolculuk yapmalarını sağlayacak tedbirleri alarak taahhüt ettiği yere kadar götürüp getirmekle ve servis hizmeti sırasında taşıta başka herhangi bir yolcu almamaktayız.
  • Taşıt içi düzeni sağlamak, anaokulu ve ilköğretim statüsündeki okul öğrencilerinin inme ve binmeleri sırasında yardımcı olmak üzere rehber personel bulundurmaktayız,
  • Trafik denetleme şube veya bürolarından özel izin belgesi (EK) almaktayız.
  • Çalışanlarımız, hizmet akdine tabi olup, bunların sosyal güvenlik yönünden sigorta işlemlerinin yaptırılması zorunluluğu yanı sıra sağlık ve psikolojik kontrollerini takip etmekteyiz..
alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat